tłocznia prasy hydrauliczne hydrapres.png

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

Ślusarz narzędziowy

Zakres obowiązków:

  • montaż nowych tłoczników i wykrojników
  • naprawa i modyfikacje narzędzi istniejących
  • realizowanie prób narzędzi
  • obsługa suwnic, narzędzi ręcznych i pomiarowych
  • praca dwuzmianowa

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziani tegoroczni absolwenci szkół technicznych)
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • zdolności manualne i techniczne
  • szybkość uczenia się

Dodatkowym atutem kandydatów będzie:

  • doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego
  • znajomość budowy i zasady działania tłoczników
  • uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego

Operator Maszyn

Zadania:

  • obsługa maszyn przemysłowych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • motywacja i chęć do realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pewne, ciekawe i odpowiedzialne miejsce pracy
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia