tłocznia prasy hydrauliczne hydrapres.png

Firma HYDRAPRES MT (spółka córka Hydrapres S.A.) to producent pras hydraulicznych, których przeznaczeniem jest obróbka plastyczna metali np.: prasowanie, tłoczenie, ciągnienie, wykrawanie, gięcie, kalibracja itp., oraz operacje montażowe np.: wciskanie, nitowanie itp.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji pras hydraulicznych wykonywanych na podstawie indywidualnych potrzeb i wymagań klienta z możliwością wyboru głównych cech i funkcjonalności oraz parametrów użytkowych.

hydrapres prasa hydrauliczna kolumnowa 4 column hydraulic press

Oferujemy prasy hydrauliczne wysięgowe, ramowe, kolumnowe i specjalne w zakresie sił nacisków od 10T do 3 000T. Wszystkie główne elementy pras (korpusy, siłowniki, suwaki, stoły, agregaty hydrauliczne itp.) są wykonywane w naszym zakładzie. Podzespoły i części wchodzące w skład wyposażenia pras (pompy hydrauliczne, zawory i rozdzielacze, silniki, motoreduktory, sterowniki, kurtyny fotoelektryczne, czujniki itp.) kupujemy u renomowanych dostawców (Rexroth, Nord, SEW, Siemens, B&R, Allen Bradley, Mitsubishi, Sick, Keyence, Balluff itp.).

Nasze projekty realizujemy kompleksowo, od rozpoznania potrzeb klienta i przygotowania ofert spełniających wymagania klienta poprzez projektowanie i wykonawstwo do dostawy połączonej z montażem, instalacją i uruchomieniem w lokalizacji klienta.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.